Jsme tu pro Vás již 6 rokem.

 

 


 

+ 97% produktů skladem
+ nižší ceny než u konkurence • Odeslání zboží max. do 48h.
 • Přepravci PPL a ČP
 • Nákup nad 1500kč, doprava ZDARMA

Slevy / Akce

naše cena 1 699 Kč (66 EUR)

Nejprodávanější

naše cena 1 699 Kč (66 EUR)

» Jak nakupovat
Jak nakupovat


 

 

Jak nakupovat ve Sport4All ?

 

 1. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých údajů a náležitostí při "Registraci uživatele", tohle je první krok nákupu - nabízíme zajímavý systém slev pro registrované. Pozor  !!! novinka při objednávání zboží se již nemusíte registrovat - je třeba jen vyplnit jméno, mail, a dodácí adresu!!!

 2. Po registraci, kdy dojde k kompletnímu vyplnění registračního formuláře, můžete postupně vkládat vybrané zboží  "nákupního koše". Potvrzení o registraci bude zároveň zasláno na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.

 3. Nákupní koš obsahuje seznam zvoleného zboží. Tady je nutné pěčlivě zkontrolovat (typ, variantu, cenu, počet) objednávaných kusů. Popřípadě můžete v kolonce "připojit poznámku" týkající se velikosti či barvy. Možné je i zboží z koše vyhodit, pak klikněte na tlačítko "smazat".  Pokud jste změnili počet kusů musíte zmáčknout tlačítko "přepočítat" kvůli aktualizaci ceny. Ted zbývá pouze vybrat "způsob dopravy" a "způsob platby".
 4. Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu (množství zboží, výše ceny, náklady na přepravu, vzdálenosti apod..), vždy oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, např. telefonicky či písemně. Odmítne-li kupující objednávku  požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.
 5. V případě, že si přejete nákup uvedeného zboží ukončit, klikněte na tlačítko"objednat" . Tady ještě jednou zkontrolujte, zda souhlasí typ a počet objednávaného zboží. Pokud zjistíte nějaké rozdíly, můžete se vratít pomocí tlačítka "zpět" na předchozí stránku a provést opravu. Zkontrolujte také dodací a fakturační adresu, popřípadě vložte Vaši poznámku. Teď už stačí jenom kliknout na tlačítko"odeslat objednávku". Nyní je vše hotovo!
 6. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy bude obratem Vaše objednávka formálně potvrzená s uvedením evidenčního čísla objednávky. Pokud se budete chtít informovat na stav objednávky,  použijte prosím naši zákaznickou linku nebo ICQ.
 7. Provozovatel si vyhrazuje právo změnit dostupnost, případně zrušit objednávku v závislosti na stavu skladu a dodacích podmínek svých dodavatelů!!
 8. V případě platby převodem na účet bude zákazník e-mailem příp.telefonicky vyzván k provedení úhrady na náš účet u GE Money. Po připsání částky na účet bude zboží okamžite expedováno zákazníkovi viz. OBCHODNÍ PODMÍNKY.

OSTATNÍ UJEDNÁNÍ

Objednávku může kupující zrušit do 24 hodin po objednání, bez jakýchkoliv sankcí v případě, že zboží nebylo dosud odesláno, o čemž je kupující mailem informován.

V ostatních případech je prodávající oprávněn požadovat úhradu prokazatelně vzniklých nákladů (zejména manipulační náklady, storno poplatek a náklady na dopravu).

Přijaté objednávky jsou závazné a po 24 hodinách po objednání je lze zrušit pouze po telefonické dohodě s prodávajícím. Prodávající má právo požadovat po kupujícím zaplacení storno poplatku, jeho výše je zpravidla 20% z ceny objednaného zboží a náklady na dopravu. Prodávající má právo požadovat storno poplatek i v případě, že kupující si zboží nepřevezme. Prodávající pozbývá nárok na úhradu storno poplatku, případě, že nedodrží dodací lhůtu, která je uvedena u objednaného produktu.