Zahradní párty stan šestiúhelník + 6 bočních stěn, modrý P5526

Kód: 2404
Neohodnoceno
Značka: Malatec
2 200 Kč –14 %
pol pl Pawilon ogrodowy 6 ramienny P5526 12406 1
2 200 Kč –14 % 1 899 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Zahradní párty stan využijete při všech venkovních, oslavách, párty ale také při sportovních akcích apod.  Své využití najde ale také při mírném dešti nebo i ochrana před hmyzem apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní párty stan využijete při všech venkovních, oslavách, párty ale také při sportovních akcích apod. 

Své využití najde ale také při mírném dešti nebo i ochrana před hmyzem apod. Univerzální použití, díky odepínatelným bočnicím poslouží i jako jednoduchá pergola
  • Jednoduchá trubková konstrukce zaručuje snadnou a rychlou montáž.

Upozorňujeme: Párty stan je vhodný pouze pro bezvětří.

  • Barva konstrukce: bílá
  • Barva plachty: modrá
  • Materiál: lakovaná ocel + PE 100g/m2
  • Rozměry: 200x390x260 cm
  • Průměr trubek: 25/19/19 mm
  • Hmotnost:  10 kg
  • Foto: níže

DŮLEŽITÉ

 

Před použitím stanu si pozorně přečtěte návod k sestavení a návod uschovejte pro možnost pozdějšího  nahlédnuti. 

 

BEZPEČNOST

 

Stan nebyl testován na větrnou a sněhovou zátěž. V těchto ohledech nemůžeme poskytnout žádné záruky.  Dbejte  v  takových  případech na  předpověď  počasí,  abyste  stan  mohli  podle  potřeby  včas zabezpečit nebo  rozebrat.  Na  poškození  způsobené  povětrnostním  vlivem  nebo  počasím  nelze uplatnit záruku.

 

VÝSTRAŽNÁ UPOZORNĚNÍ

 

Stany mají sloužit pro dočasné stání (ubytování) a měly by se při nepříznivém počasí rozebrat.

 

Vždy prosím dodržujte dostatečnou vzdálenost od vedení plynu či elektřiny. Abyste po této stránce předešli škodám, informujte se prosím u místních úřadů.

 

Při použiti vhodných topných těles (potřebné informace získáte ve specializovaném obchodě) je třeba dodržet vzdálenost minimálně 1,2 m od jakéhokoliv plachtového materiálu. V žádném případě byste ve stanu neměli  rozdělávat otevřený oheň a používat ohřívače s otevřeným plamenem.

 

Osoba,  která  stan  staví,  zodpovídá  za  přiměřené  ukotvení,  a  tím  za  bezpečnost  stanu.  Ukotvení  se musí  pravidelně  kontrolovat,  aby  vždy  byla  zajištěna  bezpečnost  stanu,  aby  se  předešlo  poškození stanu  a  aby  nebyly  ohroženy  osoby  v  okolí.  Správným  ukotvením  se  zvyšuje  životnost  jednotlivých dílů i stanu jako celku.

 

Při sestavování stanu vždy noste helmu, rukavice a stabilní obuv. Těžký kov může mít ostré hrany a v důsledku antikorozního ošetření může být naolejovaný.

 

Plachty a střecha stanu by neměli být ničím zatížené, v případě deště je nutné kontrolovat střechu, aby se někde voda nenashromáždila a plachtu, potažmo konstrukci, nepoškodila.

 

Jednotlivé díly skladujte tak, aby nebyly dostupné dětem.

 

POZOR!

 

Dbejte  na  to,  aby  podklad  byl  vhodný  pro  vaše  účely  použiti.  Vyberte  pro  stan  rovný  podklad. Používejte pouze dodané materiály. Nedotýkejte se plachet a neupravujte je ostrými předměty. Gumové  smyčky  jsou  součásti  které podléhají  rychlému  opotřebení.  Při  únavě  materiálu  je  třeba  je vyměnit. Stan je vhodný pro krátkodobé používání také při mírných záporných teplotách. Plachty se však musejí dostatečně dlouho skladovat při maximální 10 °C a při této nebo nižší teplotě se musejí rozprostřít. Jinak mohou na přehybech vzniknout zlomy.

 

PŘED PRVNÍM POUŽITÍM

 

Vybalte krabici a podle seznamu obsahu balení se přesvědčte, zda nechybí žádné díly. Kovové díly mohou  být  výrobcem  chráněny  tenkým  olejovým  filmem.  Může  se  stát,  že  některé  díly  budou naolejované příliš. V takovém případě prosím vezměte hadřík a olej setřete. Prosíme za prominutí.

 

Pokud budou některé díly nebo součástky vykazovat vadu, tak stan nesestavujte a ihned kontaktujte prodejce. Pokud sestavíte stan z vadných dílů, může dojít k dalším poškozením nebo úrazům, za které prodejce nenese zodpovědnost a nelze na ni uplatnit záruku.

 

Na první sestavování stanu si nechte o něco více času. Při každém dalším sestavování bude postup rychlejší.  Princip  sestavení  je  jednoduchý.  Dbejte  našich  vyobrazení  jednotlivých  kroků.

 

ČIŠTĚNÍ A SKLADOVÁNÍ

 

K čištění plachet nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Stačí použít lehký mýdlový roztok. Stan by se  neměl  skládat  a  balit  v  mokrém  stavu.  Uchovávejte  stan  suchý.  Neprovádějte  žádné  úpravy kovových   tyčí:   ať   už   přistavěním   a/nebo   přivařením   jiných   materiálů,   tvorbou   zářezů   a/nebo deformacemi materiálu.

 

Zacházejte  s  jednotlivými  díly  obezřetně.  Při  rozebírání  opět  použijte  seznam  obsahu  balení  a zkontrolujte, zda žádné součásti nechybí, aby při příštím sestavování bylo opět vše k dispozici. Při skladování stanu rovněž dbejte na to, aby na něm neležely žádné další předměty.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

 

Přispějte k ochraně životního prostředí: Nevyhazujte stan ani jeho části do komunálního odpadu. Doneste je k recyklaci na oficiální sběrné místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní párty stany
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Barva: modrá
MSV: paleta
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: